1. Wolverine Anime İzle Ultra HD Diziler

  Wolverine Anime İzle Ultra HD Diziler

  İMDb : 8.3 1 Sezon  -   1 Bölüm

  Wolverine izle ve X-Men, Marvel yapımı inanılmaz bir eser. Animation'ın bir Amerikan çizgi film olduğundan her bölümünü soluksuz izleyecek ve seveceksiniz. Wolverine anime dizisi, X-Men karakterlerinin dördüncü animasyon uyarlamasıdır. Bu anime dizisi diğer üçü X-Men, X-Men: The Animated Series ve X-Men: Evolution Pryde.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.3   37

Background
 1. wolverine ve X-Men, Marvel Animation'ın bir Amerikan çizgi film dizisiydi. X-Men karakterlerinin dördüncü animasyon uyarlamasıdır, diğer üçü X-Men, X-Men: The Animated Series ve X-Men: Evolution Pryde.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİLERİ
Telif ihlalleri için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre sinemafilmleri.net domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. sinemafilmleri.net adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından herkese açık olarak yayınlanan içeriklerden alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için sinemafilmleri.net sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Saygılarımızla