Korku
An Amityville Poltergeist
Tüm Bilgiler
An Amityville Poltergeist Aksiyon, Korku 
Calvin Morie McCarthy’nin yönetmenliğini yaptığı ve Jon Ashley Hall ile birlikte senaryosunu kaleme aldığı An Amityville Poltergeist bir korku filmidir. Filmde Amtyville kasabasının korkunç hikâyesi tekrar başlamaktadır. Genç bir adam, ürkütücü yaşlı bir kadından evine bakma işini aldıktan sonra hafta sonu boyu sürecek olan dehşetle karşılaşır. Conor Austin, Airisa Durand, Parris Bates, Jon Ashley Hall ve Sydney Windbush filmin ana karakterlerini canlandırmıştır. Film önce “No Sleep” adı altında çekilmeye başlanmış olsa da ardından düzenleme işlemi sırasında “Don’t Sleep” olarak değiştirildi ve sonunda yayınlanma sürecinde “An Amityville Poltergeist” olarak değiştirildi. Türkçe altyazılı film izle aramsıyla da ulaşacağınız filmde; Jim (Parris Bates) adında genç bir adam, ürkütücü yaşlı bir kadından ev bakıcılığı işi aldıktan sonra para sorununu çözdüğü için mutludur. Yaşlı kadın ev bakıcılığı işi için görüşürken kimsenin eve girmesinden korkmadığını, evde olanlardan daha çok korktuğunu söyler. Gece olduğunda kapılar çarpmaya, basamaklar gıcırdamaya ve hayaletler dışarı çıkıp oynamak isteyecektir. Jim (Parris Bates, Fencesitters) beş parasız bir üniversite öğrencisidir. Arkadaşı Collin (Conor Austin) ve Collin’in kız arkadaşı Alyson (Sydney Winbush, Shrill) kanını plazma ihtiyacı olan insanlara satmayı öneriyor ama Jim iğnelerden korktuğu için bu fikri reddetmek zorunda kalır. Bunun yerine yaşlı bir kadının evde yokken evine göz kulak olacak birisini aradığını öğrenir ve onu kabul eder. Kadınla iş görüşmesine gittiğinde kadının oğlu da oradadır. Anlattığına göre annesi son zamanlarda evde bir şeyler duymaktadır ve rüyalarında evin üst katına birisinin çıktığını gördüğünü söylemektedir. Oğlu ise bunun sadece bir ilacın yan etkisi olduğunu düşünmektedir ve Jim’i de buna inandırır. Daha sonra anne ve oğul evden ayrılır ve Jim evde tek başına tüm hafta sonunu geçirmek üzere kalır. Bu sırada arkadaşı Collin ve Alyson da ona ara sıra eşlik edecektir ve gençler boş bir ev bulmaktan faydalanarak bir şeyler içmeye başlayacaktır. Collin uyuduğu sırada Alyson’un, Jim’e yakınlaşması ise sadece Jim’in kafasını karıştıracaktır. Ne yazık ki o gece Jim’in kafasını karıştıracak olan tek olay bu olmayacaktır. Görünüşe göre yaşlı kadın delirmemiştir ve haklıdır. 3 gün önce
 • 15
 • 0
Possessor Filmi izle
Tüm Bilgiler
Possessor Filmi izle Aksiyon, Korku 
Possessor izle, Possessor full izle, Possessor türkçe dublaj izle, Possessor hd izle, Possessor 2020 izle, Possessor filmi, diğer insanların bedenlerinde yaşamak için beyin implantı teknolojisini kullanan ve nihayetinde onları yüksek maaşlı müşteriler için suikastlar yapmaya yönlendiren gizli bir organizasyon için çalışan bir ajanı takip etmesini konu ediniyor… ..
 • 83
 • 0
Hd izle Ölü Nöbeti – The Vigil
Tüm Bilgiler
Hd izle Ölü Nöbeti – The Vigil Gerilim, Korku 
Keith Thomas’ın hem yazdığı hem de yönettiği Ölü Nöbeti filmi korku, gerilim ve gizem öğelerini içerisinde barındıran ve bu öğelerin de hakkını vermeyi başarmış ve bu yüzden de korku kategorisinde olmasına rağmen imdb puanlamasında 5.7 puanı sabit bir şekilde tutmayı başarmıştır. 9 Ekim 2020 tarihinde gösterimini yapan filmin oyuncu kadrosu ise Dave Davis, Menashe Lusting ve Malky Goldman’dan oluşmaktadır.Sitemizden 4k filmleri ya da Türkçe dublaj filmleri arasında bulup, dilerseniz de 1080p film izle seçeneğinden de izleyebileceğiniz filmde; Brooklyn, Boro Park’da, yaşayan ve maddi sıkıntılar ile savaşırken bir yandan da inanç bunalımına giren genç Yakov için hayat çok yakında zaten olduğundan çok daha zor olacaktır…Yakov maddi zorluklar içinde boğuşurken Ortodoks cemiyetinden gelen bir gecelik işi geri çevirmek istemez. Bu iş her ne kadar rahatsız edici bir iş dahi olsa paraya ihtiyacı olan Yakov için bu iş nefes aldırır cinsten bir iştir. İyi bir para karşılığında sadece bir gece için ölmüş birine göz kulak olacak ve sabaha kadar başını bekleyecek olan Yakov başta bu işi sadece bir nöbet görevi olarak görür. Ancak nöbeti tutmaya başladığında Yakov kendini ölen kişinin rahatsız dul eşi ve ölen kişi ile tek başına bulur. Kendine sürekli telkinde bulunsa da Yakov kısa süre içerisinde dul eşin de dâhil olduğu ve sadece küçücük bir alanda bir ceset ile baş başa kaldığı gerçeği ile yüzleşmeye başlar. Tüm bu kaotik durumlar daha da kısa süre içerisinde çok daha garip ve hatta korku dolu anların başlamasına neden olacaktır. Yakov çok geçmeden kendini lanetli bir ruhun acı dolu intikam arayışında bir av olarak bulur. Bakalım Yakov bu korkunç iblisten kurtulup sabahı görmeyi başaracak mıdır? Yoksa hem Yakov hem de dul eş bu korkunç iblisin yeni kurbanları mı olacaklardır? Yoksa hiçbir şey göründüğü gibi değil midir ve işin içinde başka şeyler mi vardır? 3 gün önce
 • 29
 • 0
Muhteşem Film Her Şey Yok Olur izle
Tüm Bilgiler
Muhteşem Film Her Şey Yok Olur izle Gerilim, Korku 
Her Şey Yok Olur izle, Things Heard and Seen izle, Her Şey Yok Olur full izle, Her Şey Yok Olur türkçe dublaj izle, Her Şey Yok Olur altyazılı izle, Her Şey Yok Olur hd izle, Her Şey Yok Olur 2021 izle, Manhattan’da yaşayan genç bir çift, Hudson Vadisi’ndeki tarihi bir kasabaya taşınır. Yeni hayatlarına alışmaya çalışırken çift, çok geçmeden evliliklerinin tıpkı bulundukları yerin tarihi gibi karanlıkta olduğunu keşfeder… ..
 • 82
 • 0
El-Deccur Film izle
Tüm Bilgiler
El-Deccur Film izle Gizem, Korku 
El Deccur izle, El Deccur full izle, El Deccur sansürsüz izle, El Deccur filmi izle, El Deccur hd izle, El Deccur 2020 izle, Bir grup arkeoloji öğrencisi, öğretmenleriyle birlikte kazı için daha önceden belirlenmiş olan bölgeye giderler. Başlarda herkes iyimser ve mutludur. Ekipten bir öğrencinin kazı sırasında tılsımlı objeyi bulmasıyla işler değişir. Gecenin çökmesiyle beraber yedi kişilik grup Deccur ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Onlar için artık tek kurtuluş sabah olmasıdır… ..
 • 61
 • 0
Kanlı Matine Film 1080 izle
Tüm Bilgiler
Kanlı Matine Film 1080 izle Gizem, Korku 
Kanlı Matine izle, Red Screening izle, Al morir la matinee izle, Kanlı Matine full izle, Kanlı Matine türkçe dublaj izle, Kanlı Matine altyazılı izle, Kanlı Matine hd izle, Kanlı Matine 2020 izle, Yağmurun yağdığı sırılsıklam bir gün ve yapılacak en iyi şeylerden biri, büyük bir eski sinemaya sığınmak… Fakat tek bir sorun var: Korkunç bir katil serbest kalmıştır ve o da oraya sığınmıştır… ..
 • 64
 • 0
Korku Hikayeleri Scary Stories to Tell in the Dark 720P izle
Tüm Bilgiler
Korku Hikayeleri Scary Stories to Tell in the Dark 720P izle Gizem, Korku 
Türkçe Dublaj
Korku Hikayeleri Scary Stories to Tell in the Dark filmi sizler için sinemafilmleri.net teKorku hikayeleri izle, Scary Stories to Tell in the Dark türkçe dublaj film izle: Film 1968 Yılında Bellows kasabasında geçmektedir. Hallowen gecesinde bir grup genç terk edilmiş kasabada gezinmeye başlar ve Bellows ailesinin yaşadığı bölgeye girerler bu malikane kasabanın dışında bir yerdedir. Gençlerden bir kişi (Sarah) bu ailenin en genç üyesidir. Kızın geçmişi korkunç hikayeler ile doludur. Malikanede gençler tarafından kitap haline getirilmiş olan bu hikayeler keşfedilir ve hepsi birer birer gerçeğe dönüşmeye başlar.Alakalı AramalarScary stories turkce dublaj izlescary stories to tell in the dark izlescary stories to tell in the dark izle full tr dublajTell in the dark full izleScary stories turkce dublajStories tell in the dark türkçe dublaj izlescary steel tell in the dark full türkçe dublajscary stories full Türkçe dublajscary stories izleScary stories izle 1080pscary stories izle türkçe dublajScary stories tell in the dark izlescary stories to tell in the dark altyazılı full izlescary stories to tell in the dark altyazili izlescary stories to tell in the dark full izlescary stories to tell in the dark izle turk dublajYorumlarınızın sinemafilmleri.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Korku Hikayeleri Scary Stories to Tell in the Dark -Scary Stories to Tell in the Dark Keyifli seyirler.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 106
 • 0
The Wretched 2019 Yüksek Kaliteli Full HD İzle
Tüm Bilgiler
The Wretched 2019 Yüksek Kaliteli Full HD İzle Korku 
Türkçe Dublaj
The Wretched filmi sizler için sinemafilmleri.net'teThe Wretched Filmin Konusu The Wretched Altyazılı izle, John atarlı ve genç bir çocuktur. Annesi ve babası yeni boşanmış ve bu genç çocuğa bir travma olarak dönmüştür. Başındaki bu sorun yetmezmiş gibi komşusu olan bir kadının bedenine 1000 yaşındaki bir cadının girmesi de onun başını belaya sokacaktır. Genç çocuk neler yaşayacak ve bu durumları nasıl atlatacaktır? Cadı ondan ne istiyor? Tüm bu soruların cevaplarını öğrenmek istiyorsanız bu korku ve gerilim dolu The Wretched filmini mutlaka izlemelisiniz. Gerçekten başarılı olan film korku filmi sevenleri ekran başına toplayacak. The Wretched ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 2019
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 298
 • 0
Bird Box (Kuş Kafesi) Full HD Film izle 2018
Tüm Bilgiler
Bird Box (Kuş Kafesi) Full HD Film izle 2018 Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
Bird Box Full izle Türkçe Dublaj Bilim Kurgu ve Gerilim Türündeki en iyi filmlerimizden sadece biri. Bird Box Full izle kafes filmi, John Malkovich, Sandra Bullock gibi yıldızların rol aldığı sinemafilmleri.net yapımıdır. Film de anlatılmak istenen hayata gözleri başlayan iki çocuğun, karanlık dünyalarındaki kaçış öyküsünüdür. Bird Box, peşlerindeki haydutlardan kaçışın hikayeleyen bilim kurgu ve korku yapımı film şaheseridir. Malorie adındaki çaresiz kadın, iki çocuğu ile nehir kenarındaki harabe evde yaşamaktadır. Tek amacı çocuklarının güvenliği olan Malorie, peşindeki bilinmeyen düşmandan kaçmak için elinden geleni yapar.
 • 2018
 • Ultra Hd
 • IMDb 8.4
 • 75
 • 0
Psycho Goreman Full Film izle! Online Filmin Adresi
Tüm Bilgiler
Psycho Goreman Full Film izle! Online Filmin Adresi Bilim Kurgu, Komedi 
Türkçe Dublaj
Psycho Goreman full film izle, bu film yönetmeni Steven Kostanski. Psycho Goreman türkçe dublaj hd 1080p online film izle kesintisiz filmlerin adresi sinemafilmleri.net! Bu filmde anlatılan iki kardeşin eski bir uzaylı derebeyini diriltmesini konu alıyor. Galaksiler arası suikastçılar filmde küçük bir kasabada toplanmaktadır.
 • 2020
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 49
 • 0
Deadlocked 720P Türkçe Altyazı izle
Tüm Bilgiler
Deadlocked 720P Türkçe Altyazı izle Korku 
Türkçe Altyazı
Deadlocked ABD İzleBir zombi virüsü patlak verirken, kapana kısılmış asansör yolcularından oluşan bir grup, virüs bulaşmış bir biniciye ve onları dışarıda bekleyen zeki sürüye karşı hayatta kalma şansı için bir araya gelmelidir. (İngilizceden Çevrilmiştir.)Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Deadlocked Deadlocked Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 2000
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 114
 • 0
La llorona 2019 Türkçe Altyazı 720P
Tüm Bilgiler
La llorona 2019 Türkçe Altyazı 720P Dram, Korku 
Türkçe Altyazı
La llorona Türkçe Altyazı 720P İzleSadık eşi tarafından korunarak yaşlanan paranoyak bir savaş suçlusu, geçmişinin hayaletleri tarafından avlanırken ölümle karşı karşıya kalır. Ülkede çıkan iç savaşın sorumlusu olarak gösterilen eski asker, göstericiler tarafından öldürülmek istenir ancak adamın ölen karısının ruhu intikamını göstericilere bırakmaz.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.La llorona ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 120
 • 0
What Lies Below – Viscous 720P izle
Tüm Bilgiler
What Lies Below – Viscous 720P izle Bilim Kurgu, Gizem 
Türkçe Altyazı
What Lies Below Viscous filmi 2020 4.5 720P16 yaşındaki bir kız kamptan eve döner ve annesinin evlenmek istediği yeni bir erkek arkadaşı olduğunu öğrenir; Cazibesi, zekası ve güzelliği onu insan değilmiş gibi gösteren bir adam.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.What Lies Below ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 4.5
 • 128
 • 0
Siberia 720P Türkçe Altyazı izle
Tüm Bilgiler
Siberia 720P Türkçe Altyazı izle Dram, Fantastik 
Türkçe Altyazı
Siberia filmi sizler için sinemafilmleri.net teUsta aktör Willem Dafoe'in baş rolünde yer aldığı Siberia filmi yönetmen Abel Ferrara imzası taşıyor. Karmaşık ve hareketli hayatını ardından bırakarak kendisini için yeni bir sayfa açan Clint, yaşadığı şehirden uzakta kırsalda bir kulübe yeni hayatına başlar. Bu yere alışmak ve iş yapmak isteyen Clint, geçmiş hayatında yaşadığı kişisel değişimin izlerini silemez ve kendini bir anda fantastik bir maceranın içinde bulur.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Yorumlarınızın sinemafilmleri.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Siberia -Siberia Monamour Keyifli seyirler.
 • 2011
 • Rusya
 • 720P
 • IMDb 5.3
 • 117
 • 0
Telif ihlalleri için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre sinemafilmleri.net domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. sinemafilmleri.net adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından herkese açık olarak yayınlanan içeriklerden alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için sinemafilmleri.net sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Saygılarımızla